Tuesday 24th November

ROUND 1      4.00pm                     Week 7                     24 November 2020

Field 1  

 

Field 2 Atihau Pakohe Brunswick Bears Year 1/2 Mixed Pool A

 

Field 2a St Marys Fantails Fordell Juniors Year 1/2 Mixed Pool A

 

Field 3 Tawhero Raiona Brunswick Braves Year 3/4 Mixed

 

Field 4 Remix Juniors

 

Westmere Newbies Year 1/2 Boys

 

 

Field 4a Westmere Eels Waverley Warriors Year 1/2 Boys

 

 

Field 5 Te Wainui a Rua Waenga Tupoho Manuka Year 5/6 Mixed Pool B

 

Field 6 Atihau Ririki Mosston Magic Year 1/2 Mixed Pool B

 

Field 6a Churton Karaka Upokongaro Juniors Year 1/2 MixedPool B

 

Field 7

 

Te Wainui a Rua Teina Tupoho Kauri Year 3/4 Mixed

 

Field 8

 

St Johns Eels Durie Hill Jags Year 1/2 Boys

 

Field 8a

                       

BYE:    Tawhero Anahera                          Year 1/2 Mixed Pool B

 

 

 

 

 

ROUND 2      4.35pm                     Week 7                     24 November 2020

Field 1  

 

 

Field 2 St Johns Sharks Westmere Dynamite Year 3/4 Boys

 

 

Field 3 Fordell Lightning Kai Iwi Juniors Year 3/4 Boys

 

 

Field 4 Remix Gold W.W Champs Year 3/4 Boys

 

 

Field 5 Mosston Stars Westmere Ratbags Year 3/4 Mixed Friendly

 

Field 6 St Johns Rabbits Upokongaro Hot Shots Year 3/4 Mixed

 

 

Field 7 Te Wainui a Rua Tuakana St Georges Dragons Year 7/8 Mixed/Boys

 

 

Field 8 Durie Hill Waka Fordell Comets Year 3/4 Boys

 

 

 

BYE:    Durie Hill Dodgers             Year 3/4 Boys

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ROUND 3      5.10pm                     Week 7                     24 November 2020

Field 1  

 

 

Field 2 Westmere Allsorts St Johns Cowboys Year 5/6 Boys

 

 

Field 3 Tawhero Taniwha Flow Up Year 5/6 Mixed Pool A

 

 

 

Field 4 Remix Red Westmere Dodgerz Year 5/6 Boys

 

 

 

Field 5 The Girls Fordell Mixed Year 7/8 Mixed/Boys

 

 

 

Field 6 Tupoho Rimu CC Hawks Year 5/6 Mixed Pool A

 

 

 

Field 7 St Georges Knights Durie Hill Steppers Year 5/6 Boys

 

 

Field 8  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ROUND 4      5.45pm                     Week 7                     24  November 2020

Field 1  

 

 

 

Field 2 Upokongaro TAM St Johns Raiders Year 5/6 Mixed Pool B

 

 

 

Field 3 Upokongaro TRM Okoia Rebels Year 7/8 Mixed/Boys

 

 

 

Field 4 Remix Seniors Fordell Blues Year 7/8 Mixed /Boys

 

 

 

Field 5 St Marys Eagles Fordell Crushers Year 5/6  Mixed Pool A

 

 

 

Field 6 Tupoho Totara St Marys Falcons Year 7/8 Mixed/Boys

 

 

Field 7 Kai Iwi Seniors Fordell Thunder Year 5/6 Mixed Pool B

 

 

Field 8  

 

 

           

 

ALL ENQUIRIES PLEASE CONTACT PANIA MILLER – 021 087 0 4364